0
0.00
0

Apie mus

UAB „Darsema“ įkurta 2008 metais. Jau daugiau nei 10 metų kaip viena iš įmonės veiklų yra aptvėrimo sistemų prekyba bei montavimo darbai. Pas mus rasite platų tvoros panelių, vielos tinklų, tvorų stulpų, vartų, vartelių ir aptvėrimų montavimui reikalingų medžiagų asortimentą. Galime Jums pasiūlyti savo prekes lanksčiomis kainomis, kadangi mes patys jas importuojame iš Prancūzijos, Lenkijos, Olandijos.

Mes galime Jums pasiūlyti ne tik aptvėrimo medžiagas, bet ir tvoros montavimo paslaugas. Patyrę įmonės darbuotojai sumontuos Jums bet kokio tipo tvorą bet kuriame Lietuvos regione. Jeigu norite gauti išsamesnę informaciją, prašome susisiekti su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti aptvėrimo tipą, pateiksime konkrečias kainas, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus.

Mūsų teikiamos paslaugos

Parduodame

Parduodame segmentines tvoras, stulpus, vartus, vartelius, mobilius aptvėrimus bei tvorų montavimui reikalingas medžiagas.

Montuojame tvoras

Mes atliekame visus tvorų, vartų, vartelių montavimo darbus. Visiems produktams ir jų montavimo darbams suteikiame garantiją. Montuojame tvoras visoje Lietuvoje, o taip pat ir visoje Europoje.

Konsultuojame

Konsultuojame visais tvorų statymo klausimais. Paskaičiuojame sąmatas. Padedame išsirinkti Jums palankiausią sprendimą, kad tvora saugotų ir puoštų Jūsų teritoriją.

X