Prekių pristatymo sąlygos


Smulkūs ir vidutiniai siuntiniai yra pristatomi per Lietuvos paštą arba per siuntų tarnybas. Lietuvos paštu į visus Lietuvos miestus pristatymo kaina 1.75 eur. Perkant virš 30 eurų pristatymas nemokamas. Prekių siuntimo kaina į užsienį priklauso nuo siuntų tarnybos arba pašto įkainių.

Kad prekės pasiektų klientą kaip įmanoma greičiau, siuntiniai, kurie yra sandelyje yra paruošiami ir išsiunčiami po apmokėjimo gavimo. Gaminiai, kurie yra gaminami individualiai paruošiami per susitartą laiką. Pagal mūsų praktiką, siuntiniai gavėjus pasiekia per 2-3 darbo dienas nuo prekių pristatymo siuntų ar pašto tarnybai. Visi siuntiniai yra registruojami, kiekvienai siuntai suteikiant unikalų jos registracijos kodą, pagal kurį galėsite nustatyti kur yra jūsų siuntinys. Šį kodą mes jums atsiunčiame elektroniniu paštu, kurį nurodėte užsakymo metu. Siuntos būseną galite sekti adresu: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus. Užsakytas prekes iš Lietuvos pašto skyriaus būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.


Dėmesio:
Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).
Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus.